Aktuální informace
01.04.2022: Výdej obědů

Výdej obědů v první den neplánované nepřítomnosti dítěte v mateřské škole v Jaselské ulici a ve Veselé - do vlastních jídlonosičů. Další dny nepřítomnosti je nutné odhlásit dítě ze stravování v aplikaci Twigsee, vždy do 13 hodin na následující den, na pondělí již v pátek (ve vyjímečných případech do 6.30 hodin téhož dne - toto platí pouze pro mateřské školy Jaselská a Veselá).

Výdej obědů pro děti z mateřské školy Mírová probíhá pouze v jídelně v Komunitním centru u výdejního okénka, a to buď s poplatkem 15 Kč za jednorázové obaly, nebo je možný odběr do vlastních jídlonosičů. Odběr oběda je nutné vždy nahlásit vedoucí školní jídelny do 8.00 hodin. I tady platí, že je možné vyzvednout oběd pouze první den neplánované nepřítomnosti dítěte v mateřské škole. Další dny nepřítomnosti je nutné odhlásit dítě ze stravování v aplikaci Twigsee, vždy do 13 hodin na následující den, na pondělí již v pátek.

Kontakt

Vedoucí ŠJ:
Veronika Nedomová - tel. 777 022 870

 

Pracoviště:
Školní výdejna Mírová 683 - tel. 777 022 870
Školní jídelna Jaselská 1238 - tel. 773 417 633
Školní jídelna Školní 70 – Veselá - tel. 777 824 642
 
 

Pracovnice ŠJ: 

Školní výdejna Mírová - Alena Kočí, Iveta Pošivačová, Olena Matviienko - provozní pracovnice

Školní jídelna Jaselská - Blanka Ručková –  hlavní kuchařka, Jana Holubová - kuchařka, Renata Křepelková - provozní pracovnice

Školní jídelna Veselá - Jaroslava Králová – kuchařka, Anna Formáčková – provozní pracovnice



 

??????? ?????????? ?????


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS. | Editace | Správa webu: Ing. Petr Hanzl